Sabfil

10.07 - 08.08.2021 PRZERWA WAKACYJNA // Ew. zapytania lub zamówienia będą wysyłane po 08.08

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Chcesz zamówić czapki pod własną marką, ale nie wiesz od czego zacząć? To nic trudnego! Przygotuj odpowiedzi na poniższe pytania i skontaktuj się z nami - ze wszystkim Ci pomożemy/ doradzimy! ☺

RODZINNA FIRMA

Firma SABFIL powstała w 2000 roku w Radomiu, co zapoczątkowało nowy etap w życiu naszej rodziny.

Ponad 20 lat później, kolejne pokolenie pracuje, uczy się fachu i zdobywa doświadczenie, by kontynuować rodzinną tradycję.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Bardzo cenimy sobie indywidualną produkcję, w której możemy pomóc zrealizować Waszą wizję, sprawiając, że Wasz pomysł staje się rzeczywistością.

Każde zamówienie i projekt jest dla nas wyjątkowy, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie – w razie potrzeby doradzimy jaki materiał wybrać, jednocześnie dbając o najwyższą jakość wyrobu i jego wyglądu.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Projekty czapek realizujemy całościowo, od pomysłu do gotowego produktu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, stale go rozwijając.

Oprócz wykorzystania klasycznych przędz (np. 100% akryl), mamy również doświadczenie w produkcji z przędz organicznych/ recyklingowanych.

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Wysoka jakość wykonania, dbałość o każdy detal oraz wysokogatunkowe materiały stanowią podstawę naszej produkcji.

Nasza praca, to jednocześnie nasza pasja, w której się szkolimy, rozwijamy oraz stale poszukujemy nowych wyzwań, dlatego cieszymy się, gdy możemy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem.

LOKALNI PODWYKONAWCY

Współpracujemy od wielu lat z lokalnymi podmiotami, dzięki czemu do gotowego produktu możemy zaoferować:

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

No fields found, please go to settings & save/reset fields