Sabfil

22 lata doświadczenia

Polska produkcja

Testujemy każdą czapkę

+48 605 743 648 (pon-pt, 9-17)

22 lata doświadczenia

Polska produkcja

Testujemy każdą czapkę

+48 604 954 192 (pon-pt, 9-17)

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 21.12 REALIZOWANE BĘDĄ OD 27.12

O NAS

Marka SABFIL powstała w 2000 roku, co zapoczątkowało nowy etap w życiu naszej rodziny. Wraz z wejściem w nowe millenium, nastał rozwój rodzinnego biznesu, w którym kolejne pokolenie pracuje, uczy się fachu i zdobywa doświadczenie od rodziców, dla których jakość produktu i dbałość o każdy detal są elementarnymi zasadami podczas produkcji.

Praca, w której ścierają się różne pokolenia stanowi nie lada wyzwanie, tj. niekończące się dyskusje, stałe poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i ciągła potrzeba wyzwań, dzięki której każdy dzień/ każde kolejne zamówienie/ każdy nowy projekt jest wyjątkowy i inny od poprzedniego. Nigdy się nie nudzimy! 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, bezustannie go rozwijając. Wykonujemy czapki pod własną marką, ale również na specjalne zamówienie – od indywidualnego projektu do finalnego produktu, nasza usługa jest kompleksowa. Czapka – produkcja dzianiny, szycie, naszywanie, kontrola jakości i wiele, wiele innych elementów produkcji wykonywane są przez nas i naszych pracowników.  

Od 20 lat wyprodukowaliśmy już wiele modeli czapki SABFIL oraz indywidualnych projektów, dla ogromnej ilości firm/marek z całego świata. Nasze czapki kupowały i kupują firmy z  Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Łotwy, Litwy, Estonii oraz Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryki Północnej.

Udanych zakupów,
Zespół SABFIL 

W przypadku zamówień indywidualnych, prosimy o kontakt pod nr. tel.

+48 602 647 861 lub +48 605 743 648

 

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

Filtry

Kategoria

Typ

Wzór

Materiał

Kolekcja

Kolor podstawowy

Kolor dodatkowy