Sabfil

O NAS

Marka SABFIL powstała w 2000 roku, co zapoczątkowało nowy etap w życiu naszej rodziny. Wraz z wejściem w nowe millenium, nastał rozwój rodzinnego biznesu, w którym kolejne pokolenie pracuje, uczy się fachu i zdobywa doświadczenie od rodziców, dla których jakość produktu i dbałość o każdy detal są elementarnymi zasadami podczas produkcji.

Praca, w której ścierają się różne pokolenia stanowi nie lada wyzwanie, tj. niekończące się dyskusje, stałe poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i ciągła potrzeba wyzwań, dzięki której każdy dzień/ każde kolejne zamówienie/ każdy nowy projekt jest wyjątkowy i inny od poprzedniego. Nigdy się nie nudzimy! 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, bezustannie go rozwijając. Wykonujemy czapki pod własną marką, ale również na specjalne zamówienie – od indywidualnego projektu do finalnego produktu, nasza usługa jest kompleksowa. Czapka – produkcja dzianiny, szycie, naszywanie, kontrola jakości i wiele, wiele innych elementów produkcji wykonywane są przez nas i naszych pracowników.  

Od 20 lat wyprodukowaliśmy już wiele modeli czapki SABFIL oraz indywidualnych projektów, dla ogromnej ilości firm/marek z całego świata. Nasze czapki kupowały i kupują firmy z  Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Łotwy, Litwy, Estonii oraz Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryki Północnej.

Udanych zakupów,
Zespół SABFIL 

W przypadku zamówień indywidualnych, prosimy o kontakt pod nr. tel.

+48 602 647 861 lub +48 605 743 648

 

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.