Sabfil

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 21.12 REALIZOWANE BĘDĄ OD 27.12

WSPÓŁPRACA B2B / ILOŚCI HURTOWE

Masz swój sklep stacjonarny/ internetowy i szukasz ładnych oraz jakościowych czapek lub innych akcesoriów zimowych w dobrych cenach?

Chcesz zamówić ilości hurtowe w wielu wzorach, modelach i kolorach, ale nie wiesz od czego zacząć?

To nic trudnego! Wystarczy, że ZAREJESTRUJESZ SIĘ w naszym panelu hurtownika, gdzie otrzymasz unikatowy dostęp do naszego asortymentu w cenach hurtowych.

INSTRUKCJA REJESTRACJI PONIŻEJ

1. Wypełnij formularz rejestracyjny – znajdziesz go po kliknięciu „ZAREJESTRUJ SIĘ”:

2. Wymagane jest wpisanie danych swojej działalności (nazwa oraz nr NIP).

3. Po uzupełnieniu wszystkich pól, kliknij „WYŚLIJ FORMULARZ”.

4. Potrzebujemy 24h (dni robocze) na odpowiedź zwrotną z indywidualnie wygenerowanym loginem oraz hasłem (zastrzegamy sobie możliwość nienadania dostępu, bez podania przyczyny).

5. Na podany w formularzu e-mail prześlemy dane do logowania.

6. Kompletny regulamin sklepu hurtowego dostępny jest tutaj: https://sabfil.pl/regulamin/ .

W razie problemów z rejestracją, napisz do nas: sklep@sabfil.pl lub zadzwoń: +48 605 743 648 (Filip).

Zamówienia hurtowe przyjmujemy również telefonicznie i mailowo

LOKALNA PRODUKCJA & MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA

Firma SABFIL powstała w 2000 roku w Radomiu. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu zimowych nakryć głowy zaowocowało w sprzedaży naszych produktów tak na rynek polski, jak i do zagranicznego konsumenta.

MODNE KOLORY I WZORY

Oferujemy bogatą ofertę czapek męskich oraz uniseksowych, stale poszerzając nasz asortyment damskich nakryć głowy. Przy projektowaniu wzorów oraz dobieraniu kolorów, kierujemy się aktualnymi trendami na rynku mody, w Polsce i na świecie.

Jesteśmy w stanie wyprodukować każdą ilość produktu, również i czapki dziecięcej, w której produkcji też mamy doświadczenie.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRZĘDZA

Do wyrobu naszych produktów używamy wyłącznie najlepszej jakości przędz, które sprowadzamy od zaufanych dostawców, m.in. polskie, niemieckie czy włoskie przędze.

W ofercie hurtowej mamy czapki z najwyższej jakości 100% wysokogatunkowego akrylu, jak również i różnych mieszanek, np. z niemieckiej przędzy premium o składzie 50% bawełna/50% akryl.

INNE DODATKI

Co sezon poszerzamy swój asortyment o produkty, które w danym okresie wzbudzają największe zainteresowanie.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać wszystko, co da się zrobić na maszynie dziewiarskiej – ale tutaj zapraszamy do zakładki PRODUKCJA, gdzie omawiamy zamówienia indywidualne.

EKSPRESOWA WYSYŁKA

Czas wysyłki od złożenia zamówienia to maksymalnie 3 dni robocze. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo zależy naszym klientom na czasie.

W przypadku braku niektórych modeli lub kolorów, jesteśmy gotowi je na bieżąco wyprodukować – w zależności od zgłaszanego zapotrzebowania.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wychodząc naprzeciw aktualnym wyzwaniom stojącym przed każdą firmą produkcyjną w kontekście ochrony środowiska i świadomości zmian jakie zachodzą na świecie, wprowadzamy do naszej produkcji szereg zmian, m.in. wszystkie nasze dotychczasowe worki foliowe wymieniamy na worki z regranulatu, czyli recyklingowanego plastiku.

Jest to dopiero początek zmian jakie planujemy w kontekście zrównoważonego rozwoju naszej firmy.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.