Sabfil

10.07 - 08.08.2021 PRZERWA WAKACYJNA // Ew. zapytania lub zamówienia będą wysyłane po 08.08

WSPÓŁPRACA B2B / ILOŚCI HURTOWE

Masz swój sklep stacjonarny/ internetowy i szukasz ładnych oraz jakościowych czapek lub innych akcesoriów zimowych w dobrych cenach?

Chcesz zamówić ilości hurtowe w wielu wzorach, modelach i kolorach, ale nie wiesz od czego zacząć?

To nic trudnego! Wystarczy, że ZAREJESTRUJESZ SIĘ w naszym panelu hurtownika, gdzie otrzymasz unikatowy dostęp do naszego asortymentu w cenach hurtowych.

INSTRUKCJA REJESTRACJI PONIŻEJ

1. Wypełnij formularz rejestracyjny – znajdziesz go po kliknięciu „ZAREJESTRUJ SIĘ”:

2. Wymagane jest wpisanie danych swojej działalności (nazwa oraz nr NIP).

3. Po uzupełnieniu wszystkich pól, kliknij „WYŚLIJ FORMULARZ”.

4. Potrzebujemy 24h (dni robocze) na odpowiedź zwrotną z indywidualnie wygenerowanym loginem oraz hasłem (zastrzegamy sobie możliwość nienadania dostępu, bez podania przyczyny).

5. Na podany w formularzu e-mail prześlemy dane do logowania.

6. Kompletny regulamin sklepu hurtowego dostępny jest tutaj: https://sabfil.pl/regulamin/ .

W razie problemów z rejestracją, napisz do nas: sklep@sabfil.pl lub zadzwoń: +48 605 743 648 (Filip).

Zamówienia hurtowe przyjmujemy również telefonicznie i mailowo

LOKALNA PRODUKCJA & MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA

Firma SABFIL powstała w 2000 roku w Radomiu. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu zimowych nakryć głowy zaowocowało w sprzedaży naszych produktów tak na rynek polski, jak i do zagranicznego konsumenta.

MODNE KOLORY I WZORY

Oferujemy bogatą ofertę czapek męskich oraz uniseksowych, stale poszerzając nasz asortyment damskich nakryć głowy. Przy projektowaniu wzorów oraz dobieraniu kolorów, kierujemy się aktualnymi trendami na rynku mody, w Polsce i na świecie.

Jesteśmy w stanie wyprodukować każdą ilość produktu, również i czapki dziecięcej, w której produkcji też mamy doświadczenie.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRZĘDZA

Do wyrobu naszych produktów używamy wyłącznie najlepszej jakości przędz, które sprowadzamy od zaufanych dostawców, m.in. polskie, niemieckie czy włoskie przędze.

W ofercie hurtowej mamy czapki z najwyższej jakości 100% wysokogatunkowego akrylu, jak również i różnych mieszanek, np. z niemieckiej przędzy premium o składzie 50% bawełna/50% akryl.

INNE DODATKI

Co sezon poszerzamy swój asortyment o produkty, które w danym okresie wzbudzają największe zainteresowanie.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać wszystko, co da się zrobić na maszynie dziewiarskiej – ale tutaj zapraszamy do zakładki PRODUKCJA, gdzie omawiamy zamówienia indywidualne.

EKSPRESOWA WYSYŁKA

Czas wysyłki od złożenia zamówienia to maksymalnie 3 dni robocze. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo zależy naszym klientom na czasie.

W przypadku braku niektórych modeli lub kolorów, jesteśmy gotowi je na bieżąco wyprodukować – w zależności od zgłaszanego zapotrzebowania.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wychodząc naprzeciw aktualnym wyzwaniom stojącym przed każdą firmą produkcyjną w kontekście ochrony środowiska i świadomości zmian jakie zachodzą na świecie, wprowadzamy do naszej produkcji szereg zmian, m.in. wszystkie nasze dotychczasowe worki foliowe wymieniamy na worki z regranulatu, czyli recyklingowanego plastiku.

Jest to dopiero początek zmian jakie planujemy w kontekście zrównoważonego rozwoju naszej firmy.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.

No fields found, please go to settings & save/reset fields