[:pl]Administratorem Twoich danych jest SABFIL PRODUKCJA HANDEL PAWEŁ BUCZEK z siedzibą przy ul. Przemysłowej 19, 26-612 w Radomiu. Nasz e-mail to sabfil@sabfil.pl , a numer telefonu: +48 (48) 381 19 63.

Twoje dane zbieramy wyłącznie w celach związanych z zawarciem umowy/kontraktu. Podstawą naszego działania jest umowa/kontrakt kupna-sprzedaży. I uzasadniony interes ADO. Prosimy Cię o podanie tylko takiego zakresu danych, jaki wynika z tej umowy/kontraktu. Twoje dane pozyskaliśmy na etapie podpisywania umowy i działamy w tym przypadku w celu realizacji tej umowy.

Nie będziemy przekazywać Twoich danych poza Polskę, ale chcemy udostępnić je Kancelarii Podatkowej. Działamy w tym przypadku w celu wypełnienia obowiązku prawnego, który na nas spoczywa.

Twoje dane będziemy przetwarzać do 5 lat po zakończeniu obowiązywania umowy/kontraktu. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, a także sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji umowy i nawiązania współpracy.

Administrator Danych Osobowych[:]