dziewczynka

Sabfil – producent czapek

Firma SABFIL zajmuje się produkcją czapek zimowych i wiosennych najwyższej jakości. Oferujemy czapki zimowe i czapki wiosenne damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce w szerokiej gamie atrakcyjnych wzorów do wyboru. Nasze czapki idealnie łączą w sobie komfort oraz przyciągające wzrok wzornictwo klasyczne i podążające za najnowszymi trendami w modzie.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem pozwalającym nam na realizację wszystkich elementów w cyklu technologicznym. Do produkcji wykorzystujemy doskonałej jakości przędze wełniane oraz akrylowe, które sprowadzamy od renomowanych firm z Włoch i Hiszpanii. Produkcja odbywa się całkowicie w Polsce, dlatego wybierając nasze czapki zimowe i wiosenne, wspierają Państwo polską gospodarkę.

W naszej ofercie dostępne są również produkowane na zamówienie czapki zimowe – producent SABFIL wykonuje zamówienia indywidualne dla firm polskich i zagranicznych, także jako zlecenia reklamowe.

Zależy nam na całkowitym zadowoleniu naszych klientów, dlatego mamy nadzieję, że oferowane przez nas produkty spełnią również wszystkie wymagania. Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, pozostajemy również do dyspozycji.

SABFIL – czapki zimowe – hurt – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Certyfikaty