czapki zimowe hurt

O firmie

Wszystkim, którzy nie chcą marznąć, proponujemy produkowane przez nas doskonałej jakości czapki zimowe. Hurt i sprzedaż detaliczna to formy, w jakich nasi klienci mogą zaopatrzyć się w asortyment marki SABFIL.

Działamy na rynku od wielu lat, wskutek czego wypracowaliśmy sprawne mechanizmy produkcyjno-handlowe. Miejsce produkcji  czapek zimowych to baza firmy i równocześnie punkt przeładunkowy, z którego transportujemy produkty do klientów rozsianych po całej Polsce i Europie.

Oferujemy nie tylko czapki zimowe, ale też wiosenne damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce, w szerokiej gamie atrakcyjnych wzorów do wyboru.

Jako polski producent budujący swoją markę również za granicą, dbamy o to, by idealnie łączyły w sobie komfort oraz modny design.

Czapki zimowe hurt i detal

Wyróżnia nas zaawansowane zaplecze, pozwalające na realizację wszystkich elementów w cyklu technologicznym. Stale inwestujemy w nowe maszyny oraz poszukujemy nowoczesnych rozwiązań.

Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego jako surowiec wykorzystujemy doskonałej jakości przędze wełniane i akrylowe, sprowadzane od renomowanych firm z Włoch i Hiszpanii. Hurt i sprzedaż detaliczna zapewniają dostęp do naszej oferty zarówno dystrybutorom, jak i klientom indywidualnym.

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi firmami

Wykonujemy zamówienia dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, także te reklamowe. Obsługujemy duże zlecenia, opiewające na kilkanaście, kilkadziesiąt, czy kilkaset tysięcy sztuk, które nasza hurtownia czapek przygotowuje i rozsyła sprawnie oraz terminowo.

Zależy nam na całkowitym zadowoleniu klientów, dlatego mamy nadzieję, że oferowane produkty spełnią Państwa wymagania. Dokładamy starań, by nasze wyroby były najlepsze. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy są cały czas do Państwa dyspozycji. Wszelkich rad udzielamy telefoniczne, poprzez firmowego maila i na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Certyfikaty