Firma SABFIL to polski producent czapek z Radomia posiadający w tej branży wieloletnie doświadczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę czapek zimowych i doskonałych również na inne pory roku.

Jako producent czapek wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy najwyższej jakości produkty w modnych wzorach i kolorach. W asortymencie posiadamy czapki damskie, czapki męskie, czapki młodzieżowe, a także czapki dziecięce w różnych wariantach do wyboru. Kładziemy również nacisk na komfort, dlatego nasze czapki zapewnią Państwu wyjątkowe ciepło oraz wygodę. Do produkcji czapek wykorzystujemy atestowane włókna wełniane i akrylowe pochodzące od renomowanych firm hiszpańskich i włoskich.

Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem Punktów Sprzedaży położonych w licznych miastach na terenie całego kraju. Zajmujemy się również sprzedażą wysyłkową. SABFIL – producent czapek zimowych i wiosennych – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie internetowej!